Meta скорочує штат працівників ще на 10 000 осіб – Цукерберг

Meta скорочує штат працівників ще на 10 000 осіб – Цукерберг

Це вже друга хвиля звільнень у компанії

Meta скорочує штат працівників ще на 10 000 осіб – Цукерберг
Фото: flickr.com

Корпорація Meta збирається скоротити штат своїх працівників приблизно на 10 000 осіб і закрити близько 5000 вакантних посад.

Про це повідомив гендиректор компанії Марк Цукерберг у повідомленні до персоналу.

Масові звільнення є частиною реструктуризації Meta. Після реструктуризації гендиректор планує розморозити процеси наймання до компанії.

«Оскільки минулого року ми скоротили нашу робочу силу, багато процесів пішли швидше. Оглядаючись назад, я недооцінив непрямі витрати менш пріоритетних проєктів», – зазначає Цукерберг.

Цей крок підкреслює прагнення Цукерберга перетворити 2023 рік на «Рік ефективності» з обіцяним скороченням витрат на $5 млрд – до $89–95 млрд.

Бекграунд. У листопаді минулого року Meta провела перший у своїй історії великий раунд скорочення персоналу, який торкнувся 11 000 осіб.

Meta, яка зіткнулася з уповільненням доходів від реклами та змістила акцент на платформу віртуальної реальності, яку називають метавсесвітом, просила директорів і віцепрезидентів скласти списки співробітників, яких можна звільнити. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло