«Допомога на зв’язку»: українська IT-компанія безкоштовно підключила близько 600 волонтерських організацій
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків
Новини компаній

«Допомога на зв’язку»: українська IT-компанія безкоштовно підключила близько 600 волонтерських організацій

Компанія Binotel обіцяє продовжувати надавати зв'язок у вільне користування волонтерам

«Допомога на зв’язку»: українська IT-компанія безкоштовно підключила близько 600 волонтерських організацій

Стабільний телефонний зв'язок був однією з найбільш нагальних потреб 2022 року не лише для українського бізнесу, а й для всіх українців. Про те як саме ініціатива компанії Binotel «Допомога на зв’язку» допомагала і продовжує це робити надалі – ділимося в матеріалі.

Місія ініціативи: надавати зв'язок у вільне користування волонтерським організаціям, аби допомога була завжди на зв’язку та доступною кожному.

«Допомога на зв’язку»: українська IT-компанія безкоштовно підключила близько 600 волонтерських організацій

Історія ініціативи

2015. Своєрідна точка відліку ініціативи, оскільки, починаючи з 2015 року, Binotel почав забезпечувати зв’язком організації, що займаються благодійністю та волонтерські проєкти.

2020. Пандемія, суцільні обмеження в пересуванні, переповнені лікарні та маса дзвінків від пацієнтів, котрі потребують консультації телефоном. Як результат – перевантаженість гарячих ліній, брак інформації та потреба в налагодженій системі дзвінків і фіксації втрачених. Саме такою була задача Binotel на цей період: налагодити таку систему і допомогти тисячам пацієнтів. Під час пандемії налагодили зв’язок та безкоштовно підключили близько 150 державних клінік, центрів первинної медичної допомоги, лікарень, амбулаторій та лікарських кабінетів, а також надали необхідне обладнання в безкоштовну оренду.

2022. Початок повномасштабного вторгнення росії супроводжувався не лише вибухами в кожному місті України, а й відсутністю стабільного мобільного зв'язку, коли важко, а часом неможливо додзвонитися до рідних чи звернутися за допомогою. А звернутися було до кого, адже з початком війни росії волонтерські сили благодійних організацій та волонтерських проєктів були максимальними. Близько 200 волонтерських, благодійних організацій, тероборон, а також лікарень та госпіталів, Binotel підключив від лютого 2022 і продовжує це робити до сьогодні. Щоб допомога була на зв’язку з кожним, хто її потребує.

Таким чином, за весь час існування ініціативи Binotel:

  • 600 клієнтів забезпечили безкоштовним зв’язком
  • 8 років підтримуємо соціальні ініціативи в Україні
  • 1,6 млн хвилин проведено у розмові через телефонію Binotel
  • 12 млн дзвінків здійснено за допомогою Binotel
«Допомога на зв’язку»: українська IT-компанія безкоштовно підключила близько 600 волонтерських організацій
*цифри показують кількість дзвінків відносно пікової точки навантаження на графіку

Результати одного із найбільш масштабних кейсів 2022 року:

СпівДія – національна волонтерська P2P-платформа

«Допомога на зв’язку»: українська IT-компанія безкоштовно підключила близько 600 волонтерських організацій

Розмірені підключення та стабільна робота обірвалися в лютому 2022. Як і все у той день. Все зупинилося. Паралізованими опинилися міста, дороги, життя загалом, і, звісно ж, бізнес.

Кожен бізнес реагував по-різному, але для всіх ми старалися запропонувати рішення.

Так, якщо наші клієнти до повномасштабного були комерційними організаціями, а на період війни припинили комерційну діяльність, стали волонтерами, і повідомили нас про це, то ми їм нараховували знижку або відключали оплату послуг.

Ми також отримали багато запитів на відключення телефонії у зв’язку із ситуацією. У такому випадку, пропонували не відключатися від телефонії й організувати роботу по-іншому, підлаштувати все під нові потреби. Спонукали приймати дзвінки та працювати на благо країни, якщо в них була така можливість.

Дуже сподіваємося і віримо, що вони відновлять свою роботу та їхні бізнеси продовжать функціонувати.

Якщо бізнес опинився у ступорі, то з волонтерами та військовими ситуація була іншою. Це був час, коли вони були потрібними як ніколи.

Початок. Це почалося доволі хаотично, як і все в лютому 2022 року. До нас звернулися перші клієнти-волонтери із запитами на переадресацію дзвінків, а також безперебійний мобільний зв'язок.

Для ініціативи проблема не була нова: перевантаженість ліній, відсутність зв'язку та неможливість прийняти велику кількість дзвінків одночасно. Тому, все було зрозуміло і знайомо. Змінився лише масштаб та умови, в яких це все організовувалося.

В основному запити звучали так: «Мені потрібно якось організувати дзвінки». Почасти в них був єдиний номер або не було номерів зовсім. Тому вмикалася схема підключення номерів 0800, 044 і переадресації дзвінків на мобільний номер. Нічого не йшлося про втрачені, про запис розмов та всі інші бізнес-функції телефонії. Був важливий саме зв'язок.

Одразу після перших таких запитів ми опублікували у своїх соціальних мережах інформацію, про те, що компанія Binotel готова надавати всі необхідні послуги волонтерським організаціям і теороборонам, що потребують стабільного зв’язку.

А 28 лютого був створений чат в Skype, де невеликою командою, котра була в робочому режимі, включали клієнтів. Все відбувалося в екстреному режимі: клієнти подавали заявки, ми їм телефонували і підключали буквально за 10-15 хвилин в режимі онлайн. Це був нестандартний процес включення телефонії, до якого звикли всі співробітники та клієнти: не було першої розмови, детального вияву потреби чи складення технічного завдання по чіткому технічному завданні. З’ясовували найважливіше: потребу організації та чи є на чому працювати. А далі надавали необхідне для роботи – всі наявні наші номери, міські чи 0800, та навіть технічне обладнання, якщо в цьому була необхідність.

«Допомога на зв’язку»: українська IT-компанія безкоштовно підключила близько 600 волонтерських організацій

За кілька тижнів екстрених підключень ми зрозуміли, що у волонтерських організацій все прийшло в «робочу норму». Вони почали збирати та координувати волонтерів. Було мінімальне технічне забезпечення, а також люди, які могли приймати дзвінки.

Цікаві кейси початку повномасштабного вторгнення

Потреба в кількох гарячих лініях для волонтерів, що займаються різними проєктами. Одним із перших з таким запитом до нас звернувся існуючий клієнт, який раніше використовував телефонію Binotel для свого бізнесу. Лише за березень 2022 року одна з їхніх гарячих ліній, а саме гаряча лінія Чернівецької військової обласної адміністрації, прийняла близько 22 000 дзвінків.

Потреба в турецькому номері з переадресацією на мобільні номери. Це була організація, що займається гуманітарною допомогою з Туреччини. Дзвінки з турецького номера мали перенаправлятися на номери волонтерів в Туреччині, які будуть координувати людей до гуманітарного штабу.

Потреба в автообдзвоні. Нам вдалося також підключити дуже цікавого клієнта: територіальну оборону міста Жовті Води. Вони організували мешканцям міста спеціальний автообдзвін на мобільні номери, щоб сповіщати про повітряну тривогу, бо в цілому місті не працювала сирена.

Потреба в рівномірному розподілі всіх дзвінків на кілька мобільних номерів волонтерів. Це був Голосіївський гуманітарний штаб, у якого був всього один рекламний номер, куди зверталися за допомогою люди.

Потреба в номері 0800. Товариство Червоного Хреста були нашими клієнтами задовго до нападу росії, але в перші місяці вони стикнулися з певною проблемою в оплаті. Так ми припинили брати оплату за програмне забезпечення, а також за дзвінки на 0800.

Сумарно таких клієнтів за перші місяці повномасштабного вторгнення було близько 150, і більшість з них досі залишаються нашими клієнтами.

«Допомога на зв’язку»: українська IT-компанія безкоштовно підключила близько 600 волонтерських організацій

Умови ініціативи

Зараз все відбувається так само, але фокус ініціативи тепер спрямований на підтримання діяльності благодійних організацій, волонтерських проєктів, військових організацій, лікарень/госпіталів та інших організацій, які надають безоплатну допомогу населенню.

Однак, на цьому Binotel не спиняється і наша ініціатива в дії! Якщо ви є волонтерською організацією і потребуєте доступного безперебійного зв'язку – просто напишіть нам: https://www.binotel.ua/ua

Binotel – це провідний оператор бізнес-комунікацій в Україні. 20 тисяч компаній використовують продукти Binotel у щоденній роботі, 1.6 млн людей щодня спілкуються через сервіси Binotel, щомісяця через АТС Binotel проходить 100 млн викликів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло