Материнська компанія Pornhub змінила власника – ЗМІ
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Материнська компанія Pornhub змінила власника – ЗМІ

Вартість угоди не розголошується

Материнська компанія Pornhub змінила власника – ЗМІ
Фото: ferra

Власника Pornhub – MindGeek – придбала канадська приватна інвестиційна компанія Ethical Capital Partners. Вартість угоди не розголошується. 

Про це повідомляє The Verge.

ECP також купила YouPorn, Redtube, Brazzers, Men com, Sean Cody, Trans Angels та Nutaku, що також належать MindGeek. 

Юрист і співзасновник ECP Соломон Фрідман повідомив, що ніхто з попередніх акціонерів не зберігає жодних прав власності або контролю над компанією. Решта керівників продовжать працювати в MindGeek.

ECP повідомила про прагнення розв'язати юридичні проблеми компанії. Вона має намір зосередитися на «інвестуванні в MindGeek як інтернет-лідера в боротьбі з нелегальним онлайн-контентом».

Бекграунд. Компанія опинилася на межі краху наприкінці 2020 року після того, як на MindGeek подали до суду через відверто сексуальне відео неповнолітніх, знайдені на так званих тюб-сайтах, які покладаються на користувачів для завантаження контенту.

Ці проблеми досягли піку у 2020 році, коли Visa та Mastercard припинили обслуговування Pornhub. Це змусило керівництво порносайту видалити більшість відео та створити обов’язкову систему перевірки віку для акторів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло