Активи російського бізнесмена на Чернігівщині на понад 1 млрд грн передали державі
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Активи російського бізнесмена на Чернігівщині на понад 1 млрд грн передали державі

Власник текстильної компанії володіє також групою російських компаній, які виробляють військовий одягу і спорядження для ворога

Активи російського бізнесмена на Чернігівщині на понад 1 млрд грн передали державі
Фото: pexels.com

За матеріалами Служби безпеки (СБУ) в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передали активи чернігівської текстильної компанії, яка пов’язана з російським бізнесом.

Про це повідомила пресслужба СБУ у фейсбуці.  

Рішення стосується всього нерухомого майна компанії та корпоративних прав на неї. Загальна вартість вилученого на користь держави майна становить понад 1 млрд грн.

За даними слідства, кінцевим бенефіціаром підприємства є російський бізнесмен, який працює на військово-промисловий комплекс країни-агресора. Встановлено, що він володіє групою російських компаній, які виконують замовлення з виробництва військового одягу і спорядження для окупаційних угруповань рф.

Наразі у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Бекграунд. Нагадаємо, що російський бізнес дає гроші на премії військовим за наступ в Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло