Суд арештував всі активи концерну Volkswagen у рф за позовом групи ГАЗ

Суд арештував всі активи концерну Volkswagen у рф за позовом групи ГАЗ

Позивач також вимагає компенсацію збитків у розмірі $201,3 млн

Усі активи німецького автоконцерну Volkswagen у рф арештовані Арбітражним судом Нижегородської області за позовом автозаводу групи ГАЗ.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

ГАЗ вимагає визнати недійсним розірвання контракту з Volkswagen Group про збирання авто на підприємстві в Нижньому Новгороді. Там випускали VW Taos, а також Skoda Octavia, Karoq та Kodiaq, але виробництво припинили у березні 2022 року після того, як німецький концерн приєднався до санкцій проти рф. Крім того, позивач вимагає компенсацію збитків у розмірі 15,6 млрд рублів ($201,3 млн).

Крім цього, суд заборонив будь-які реєстраційні дії, пов’язані з ліквідацією, реорганізацією, зміною складу учасників, збільшенням та зменшенням статутного капіталу російської «дочки» VW та підконтрольних їй юросіб.

Арешт накладено на весь статутний капітал ТОВ «Фольксваген Груп Рус», розділений між трьома компаніями: Volkswagen AG (28,06%), Skoda Auto AS (16,8%) та Volkswagen Finance Luxemburg SA (55,14%). Під арешт потрапило і нерухомість та майно на підприємствах у Нижньому Новгороді та Калузі.

Бекграунд. Нагадаємо: три тижні тому Volkswagen заявляв, що розглядає можливість продажу своїх російських активів російському автодилеру «Авілон». 

У березні минулого року заводи Volkswagen у Калузі та Нижньому Новгороді припинили виробництво після того, як концерн повідомив про зупинення діяльності в росії до подальшого повідомлення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло