Уряд затвердив склад наглядової ради «Укрпошти»

Уряд затвердив склад наглядової ради «Укрпошти»

Йдеться про п’ятьох незалежних членів і двох представників держави

This material is also available in English

Кабінет Міністрів затвердив на посади членів наглядової ради АТ «Укрпошта» сімох переможців відбору: п’ять незалежних членів і двох представників держави.

Таке рішення було прийняте на засіданні 21 березня.

Незалежними членами наглядової ради стали:

  • Абдрасілов Рінат (Киргизстан, старший партнер Cambridge Management Consulting, Велика Британія);
  • Карновскі Якуб (Польща, досвід роботи в наглядових радах «Укрпошта» та УЗ);
  • Керрол Ґері Джон (Велика Британія, поштовий бізнес);
  • Малинська Олена Олександрівна (Україна, стратегічний менеджмент та банківська справа);
  • Мітюков Ігор Олександрович – фінансовий менеджмент, міністр фінансів за президентства Леоніда Кучми.

Також до складу наглядової ради увійшли двоє представників держави: Бернацька Наталія Іларіонівна (професор господарського та трудового права, колишня заступниця міністра юстиції) і Прасолова Крістіна Ігорівна (економіст, дочка колишнього міністра економіки Ігоря Прасолова). 

Серед ключових вимог до кандидатів були досвід роботи в наглядових радах великих компаній, управлінський досвід у банківській/фінансовій, логістичній та сфері поштового зв’язку, міжнародної та інвестиційної діяльності, досвід цифрових і стратегічних трансформацій тощо.

Іноземці у складі такого борду мають втілювати європейський досвід трансформацій аналогічних до «Укрпошти» організацій, а також запроваджувати новітні інструменти розвитку бізнесу у сфері цифровізації та банківської справи.

Бекграунд. Це вже другий конкурс до наглядових рад державних компаній, який відбувся цього року. У січні  уряд затвердив на посади членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло