Держава компенсує купівлю житла ветеранам війни з інвалідністю I-II групи, отриманою через рф

Держава компенсує купівлю житла ветеранам війни з інвалідністю I-II групи, отриманою через рф

Таке ж право отримають родини загиблих Захисників та Захисниць

Держава компенсує купівлю житла ветеранам війни з інвалідністю I-II групи, отриманою через рф

Кабінет Міністрів України надав право на отримання грошової компенсації для придбання житла ветеранам війни з інвалідністю I-II групи, що настала внаслідок військової агресії росії та родинами загиблих Захисників та Захисниць. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання Уряду.

Про це повідомляє пресслужба КМУ.

Зазначається, що гроші на придбання житла зможуть отримати громадяни, яким така компенсація була призначена у 2018-2022 рр. і до цього часу не виплачена, та які після повномасштабного вторгнення рф вимушено перемістилися з території, де ведуться бойові дії, чи тимчасово окупована рф, за місцем перебування на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про ВПО.

Передбачено, що у 2023 році Мінветеранів буде здійснено розподіл субвенції з державного бюджету на виплату грошової компенсації за трьома бюджетними програмами в обсязі 5,5 млрд грн двічі – в квітні та червні (для осіб, які перемістились після 24 лютого 2022 р.).

Варто зазначити, що при розрахунку розміру грошової компенсації (яку було призначено до 29 липня 2022 р.) для міст Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Харків буде застосовано коефіцієнт 1,75.

За розрахунками Міністерства у справах ветеранів цьогоріч коштом держбюджету житлом буде забезпечено більше двох тисяч ветеранів та родин загиблих воїнів. 

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, Мінветеранів разом з МОМ та ФРН запускає проєкт психосоціальної підтримки ветеранів. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло