Bloomberg: Кремль відмовився від планів наступу цієї весни

Bloomberg: Кремль відмовився від планів наступу цієї весни

Натомість росія зосередиться на стримуванні ЗСУ і намагатиметься залучити ще 400 тисяч контрактників

This material is also available in English
Bloomberg: Кремль відмовився від планів наступу цієї весни
фото Getty Images

Кремль відмовився від планів подальшого наступу на території України цієї весни. Bloomberg із посиланням на джерела пише, що росія ухвалила таке рішення після того, як не змогла завоювати значних позицій, і вирішила зосередитися на стримуванні контрнаступу ЗСУ, який, як очікується, незабаром розпочнеться.

За останні місяці росії не вдалося захопити жодного великого міста. Однак путін дав зрозуміти, що росія налаштована на тривалу війну.

Крім того, Кремль спробує набрати цього року до 400 тисяч контрактників, щоб поповнити свої ряди та уникнути другої хвилі мобілізації напередодні передвиборчої кампанії путіна 2024 року.

Bloomberg зазначає, що «мета залучити 400 тисяч контрактників цього року, найімовірніше, нереалістична. Це приблизно дорівнює кількості професійних військ, які мала росія до початку вторгнення».

путін дав зрозуміти, що він впевнений, що росія зможе перечекати, поки охолоне запал прихильників України в США та Європі, зробивши ставку на те, що якщо росіяни зможуть запобігти новому прориву українських військ у найближчі місяці, підтримка Києва буде слабшати.

Україна тим часом планує розпочати масштабний контрнаступ у найближчі місяці з військовими, які пройшли навчання в Європі та США, та з використанням нещодавно поставлених танків, бронемашин та іншого озброєння.

Бекграунд. При цьому в США нещодавно заявили, що російська армія готується почати ще один наступ на Україну в найближчі тижні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло