Україна внесла китайську будівельну CSCEC до переліку спонсорів війни

Україна внесла китайську будівельну CSCEC до переліку спонсорів війни

Її дочірня компанія є підрядників низки російських будпроєктів і продовжує розширювати свою присутність у рф

Україна внесла китайську будівельну CSCEC до переліку спонсорів війни
Фото: cscecos.com

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло китайську будівельну компанію China State Construction Engineering Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Компанія реалізує масштабні інвестиційні проєкти в росії, зокрема, через свою дочірню фірму ТОВ «Китайстрой». Саме вона допомогла збудувати ММДЦ «Москва-Сити», ЖК «Балтийская жемчужина», «Бизнес-парк GREENWOOD», ТЦ «Невский Центр Стокманн», Казино Tigre De Cristal, ММДЦ «Башня Федерации» та МФК «Китайский Деловой Центр «Парк Хуамин» та багато інших проєктів. 

Зараз ТОВ «Китайстрой» працює над виходом на ринок будівництва житла в Москві, Санкт-Петербурзі та Владивостоці. Згідно з домовленостями з мінбудом рф, «Китайстрой» також має намір взяти участь у заміні західного будівельного обладнання на китайські аналоги.

«На жаль, незважаючи на повномасштабне вторгнення держави-терориста в Україну, компанія CSCEC не просто продовжує свою роботу в росії, а й проводить зустрічі з представниками уряду рф щодо розширення своєї присутності на будівельному ринку росії, що означає підтримку та спонсорування тероризму», – сказали у НАЗК.

Бекграунд. Раніше НАЗК повідомило, що внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International  до переліку міжнародних спонсорів війни.

«Одна з найбільших австрійських банківських груп працює у 14 країнах Центральної та Східної Європи, обслуговуючи 17,2 млн клієнтів. Підставою для внесення до переліку… стало те, що після повномасштабного вторгнення росії в Україну банк продовжив працювати у рф, а Raiffeisen ще й офіційно визнав так звані «ДНР» і »ЛНР», – йдеться в заяві НАЗК.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло