Банки Вірменії почнуть блокувати перекази росіян через санкції

Банки Вірменії почнуть блокувати перекази росіян через санкції

Кількість відмов російським клієнтам може збільшитися, якщо комерційні банки оцінять ці угоди як ризиковані

This material is also available in English
Банки Вірменії почнуть блокувати перекази росіян через санкції
фото Shutterstock

Влада Вірменії посилює контроль за банківськими операціями російських клієнтів, кількість яких у країні різко зросла після масової еміграції та припинення роботи у рф міжнародних платіжних систем.

Вірменські банки «змушені посилити вимоги» і, зокрема, відмовляти у «переказах» у зв'язку із санкціями, запровадженими проти росії Заходом, повідомив у п'ятницю ЦБ Вірменії.

Джерело: moscowtimes.eu

«Західні комерційні банки, особливо США, зараз переглядають свою систему контролю над угодами у зв'язку з санкціями проти російської федерації, у рамках якої суттєво посилено умови для закордонних угод усіх банків регіону, у тому числі банків Вірменії», – йдеться в заяві регулятора.

Центробанк Вірменії попереджає, що кількість відмов російським клієнтам може збільшитися, якщо комерційні банки оцінять ці угоди як ризиковані.

За підсумками 2022 року росіяни перевели до Вірменії $3,6 млрд – вчетверо більше, ніж на рік раніше.

Усього за рік на іноземні рахунки фізособи вивели рекордні $63,7 млрд. У результаті обсяг валюти, яку громадяни рф зберігають за кордоном, вперше перевищив суму, що знаходиться всередині країни, – $94 млрд проти $57 млрд.

Бекграунд. Нагадаємо: кремль пригрозив Вірменії «негативними наслідками» через приєднання до Римського статуту – якщо парламент країни ратифікує це рішення, то влада Вірменії зможе заарештувати військового злочинця владіміра путіна.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло