Окупанти обстріляли Харківщину, є жертви
У Вовчанську внаслідок артилерійського удару загинув чоловік

Окупанти обстріляли місто Вовчанськ на Харківщині.
Про це повідомляє голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
За його словами, місто обстріляли з артилерії. Внаслідок цього загинув цивільний чоловік. Крім того, під завалами ще може перебувати одна жінка.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що окупанти обстріляли будівлю «Харківобленерго». Загиблих і постраждалих серед персоналу немає.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].