У Токіо запустили Українську інвестиційну платформу під керівництвом ЄБРР

У Токіо запустили Українську інвестиційну платформу під керівництвом ЄБРР

Платформа координуватиметься з Міжвідомчою платформою координації донорів G7 для України та задовольнитиме визначені потреби

У Токіо запустили Українську інвестиційну платформу під керівництвом ЄБРР

Інститути фінансування розвитку (DFI) країн G7 JBIC (Японія), JICA (Японія), CDP (Італія), FinDev Canada (Канада), Proparco (Франція), DFC (США), BII (Великобританія), DEG (Німеччина) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) провели переговори та домовилися сьогодні в Токіо про створення Української інвестиційної платформи.

Про це стало відомо з пресрелізу ЄБРР.

DFI G7 та ЄБРР мають на меті сприяти відновленню економіки, промисловості та інфраструктури та відновленню життя людей в Україні, а також стабільності в міжнародному співтоваристві.

Потреби України в період реконструкції величезні і виходять за рамки жодної окремої установи. Як результат, необхідна ретельна координація між партнерами України для максимізації ефективності, створення синергії та посилення впливу.

На основі Заяви лідерів G7 про допомогу Україні DFI G7 та ЄБРР провели обговорення того, як вони можуть працювати разом, щоб зробити внесок у відбудову України.

Зрозуміло, що не всі організації мають повноваження працювати в Україні. Тим не менш, DFI G7 орієнтовані на важливість заходів, які вживаються для підтримки реконструкції.

Після створення DFI G7 та ЄБРР прагнуть розширити цю платформу для інших установ, що будуть інвестувати в Україну в майбутньому.

Українська інвестиційна платформа буде спрямована на зміцнення співпраці та сприяння обміну інформацією та співфінансуванню між установами-учасниками для надання допомоги у відбудові України з акцентом переважно на приватному секторі.

DFI G7 та ЄБРР, у тісній консультації з відповідними урядами, сприятимуть заходам для усунення браку фінансової спроможності, особливо в приватному секторі.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Україна отримала $132 млн від Світового банку.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло