Чистий прибуток «Укргідроенерго» у 2022 році становив 12 млрд грн

Чистий прибуток «Укргідроенерго» у 2022 році становив 12 млрд грн

З них 2,2 млрд грн компанія направить на виплату дивідендів

This text is also available in English
Чистий прибуток 	«Укргідроенерго» у 2022 році становив 12 млрд грн
Київська ГЕС
Фото: прес-служба «Укргідроенерго»

ПАТ «Укргідроенерго» за підсумками 2022 року отримало 11,78 млрд грн чистого прибутку. З них 2,2 млрд грн компанія спрямує на виплату дивідендів.

Про це свідчить розпорядження уряду №375-р від 28 квітня, оприлюднене на урядовому порталі.

За результатами фінансово-господарської діяльності товариства за 2022 рік затвердити такий розподіл чистого прибутку товариства за 2022 рік:

  • 2 161 856 461 грн – на виплату дивідендів;
  • 3 603 094 101 грн – на фінансування відновлення зруйнованого та пошкодженого майна внаслідок ракетних ударів рф;
  • 6 019 159 917 грн – на розвиток виробництва.

Бекграунд. Нагадаємо: «Укргідроенерго» зазнало збитків на 40 млрд грн через ракетні атаки. Загалом було понад 30 влучань у гідроенергетичні об’єкти.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло