На росії вперше за 30 років скасували проведення міжнародного авіасалону

На росії вперше за 30 років скасували проведення міжнародного авіасалону

“Є ризики створення перешкод для льотної програми”, прокоментували організатори

This material is also available in English
На росії вперше за 30 років скасували проведення міжнародного авіасалону
фото Marina Listseva

Міжнародний авіаційно-космічний салон (МАКС), що проводиться під москвою, цього року не відбудеться з міркувань безпеки. Це перше скасування заходу за 30 років.

Джерело. Про це пише «Коммерсант». Це перше скасування заходу за 30 років.

Як розповіли джерела, захід відвідують зазвичай десятки тисяч людей на день, локація відкрита, і є ризики створення перешкод для льотної програми.

«Посилити заходи з охорони, напевно, можна, але застосування РЕБ (засобів радіоелектронної боротьби) проти потенційних загроз від безпілотників створило б перешкоди для льотної програми і навряд чи мало б сенс», – розповіло виданню джерело, близьке до «Ростеху».

Декілька опитаних виданням учасників заходу вже зупинили підготовку до нього. Організатори авіасалону ситуацію офіційно не коментували.

“Ведомости” повідомляють, що авіасалон перенесено на 2024 рік.

Міжнародний авіаційно-космічний салон – міжнародна аерокосмічна виставка, що проводиться в Жуковському, на аеродромі ЛДІ імені Громова, недалеко від москви. Вперше виставка відбулася в 1993 році. МАКС проходить раз на два роки, зазвичай 6 днів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло