Azur Air Ukraine відновила польоти за кордоном

Azur Air Ukraine відновила польоти за кордоном

Тепер авіакомпанія має назву Skyline Express, бо не хоче ніяк асоціюватися з росією

This material is also available in English
Azur Air Ukraine відновила польоти за кордоном
Фото: flickr.com

Українська авіакомпанія Skyline Express, яка раніше мала назву Azur Air Ukraine відновила рейси після річної перерви.

Про це пише avianews.com.

Авіаперевізник під новою назвою почав здійснювати рейси з Європи на курортні напрямки на нещодавно отриманому літаку Boeing 757-300 з реєстрацією UR-SLE.

Згідно з даними онлайн-радару Flightradar24, цей авіалайнер 26 травня здійснив польоти між польськими Катовіце, Варшавою та болгарським курортним містом Бургас.

Перейменування Azur Air Ukraine може бути пов’язане з бажанням власників продовжити роботу української авіакомпанії, але щоб вона не асоціювалася з росією.

У росії продовжує роботу авіакомпанія Azur Air, на яку накладені західні санкції. Перевізник виконує рейси до Туреччини.

Спочатку Azur Air Ukraine мала назву «ЮТейр-Україна» та функціонувала як «дочка» російської авіакомпанії «ЮТейр». У 2015 році авіакомпанію викупили структури Anex Tour, і вона отримала назву Azur Air Ukraine.

Бекграунд. Skyline Express стала четвертою українською авіакомпанією, яка відновила польоти на пасажирських літаках після російського вторгнення в Україну.

Рейси на замовлення інших фірм також виконують SkyUp і Windrose. Раніше в цьому переліку була й МАУ, але потім вона зупинила свою діяльність.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло