У росії все активніше пропагують примусову роботу для потреб війни – британська розвідка

У росії все активніше пропагують примусову роботу для потреб війни – британська розвідка

Державні ЗМІ та бізнес-групи просять Мінекономіки рф надати дозвіл на шестиденний робочий тиждень

This material is also available in English

​​У росії подібно до СРСР все частіше пропагують примусову роботу для потреб війни.

Про це повідомляє розвідка Британії.

«Протягом останніх тижнів тон публічних дебатів у росії перейшов від простого покарання тих, хто критикує війну в Україні, до закликів до громадян активно жертвувати собою на підтримку військових зусиль», – йдеться в огляді британців.

Зокрема, російські державні ЗМІ та бізнес-групи звернулися до Міністерства економіки з проханням надати дозвіл на шестиденний робочий тиждень для працівників з огляду на економічні вимоги війни, очевидно, без додаткової оплати.

У британській розвідці навели приклад, що 21 травня одна з основних російських пропагандисток Маргарита Симоньян заявила, що росіяни повинні працювати на заводах з виробництва боєприпасів додатково по дві години щодня.

«Ці заяви явно перегукуються з радянським суспільним примусом. Це також підкреслює, що Кремль, йомовірно, вважає економічні показники вирішальним фактором перемоги у війні», – констатували в британській розвідці.

Бекграунд. Раніше у розвідці Британії повідомили, що росія зіткнулася з найбільшою нестачею робочої сили за останні десятиліття.

За останні три роки населення рф скоротилося на 2 млн більше, ніж очікувалося, через вплив COVID-19 та війни в Україні. Центральний банк росії опитав 14 000 роботодавців і виявив, що кількість вільних працівників знаходиться на найнижчому рівні з 1998 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло