Японія планує продати чіпів на $108 млрд до 2030 року

Японія планує продати чіпів на $108 млрд до 2030 року

Уряд очікує, що це збільшить ВВП країни на 4,2 трлн ієн, створить близько 463 000 робочих місць та принесе близько 760 млрд ієн податкових надходжень

Японія планує продати чіпів на $108 млрд до 2030 року

Уряд Японії переглянув свою стратегію щодо мікросхем з метою потроїти продажі напівпровідників вітчизняного виробництва більш ніж до 15 трлн ієн ($108 млрд) до 2030 року, оскільки країна ставить мікросхеми в центр своєї політики економічної безпеки.

Про це пише Bloomberg.

Японія має на меті посилити зусилля з розробки та виробництва передових напівпровідників, які є критично важливими для заходів економічної безпеки та передових технологій, як-от генеративний штучний інтелект.

«Японські компанії, пов'язані з виробництвом мікросхем, у тому числі невеликі, здійснюють різні інвестиції, і ми хотіли б підтримати ці інвестиції, – сказав міністр економіки Ясутоші Нісімура. – Ми хочемо забезпечити необхідний бюджет для підтримки цих зусиль».

Очікується, що країна розгляне можливість надання податкових пільг і субсидій компаніям, що інвестують у напівпровідники, акумулятори, біологічне виробництво і центри обробки даних, щоб залишатися конкурентоспроможними в порівнянні з рештою світу.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що цього року почалося будівництво 33 заводів з виробництва чипів у світі, у 2023 році стартують ще 28.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло