Представництво ЄС уже співпрацює з партнерами для допомоги Каховській ГЕС

Представництво ЄС уже співпрацює з партнерами для допомоги Каховській ГЕС

Глава представництва зазначив, що руйнування греблі в Новій Каховці має глибокі військові та гуманітарні наслідки

Представництво ЄС уже співпрацює з партнерами для допомоги Каховській ГЕС
Фото: varta1.com.ua

Представництво Європейського Союзу в Україні вже співпрацює з українськими й міжнародними партнерами, щоб спланувати допомогу після руйнування російськими військами Каховської ГЕС.

Про це глава представництва Матті Маасікас написав у твіттері.

«Руйнування греблі в Новій Каховці має глибокі військові наслідки. Але також і гуманітарні, які стосуються безпосередньо десятків, якщо не сотень тисяч мирних жителів. Офіс ЄС в Україні вже почав співпрацювати з українськими та міжнародними партнерами, щоб спланувати нашу допомогу», – зазначив Маасікас.

.Бекграунд. Нагадаємо: «Укргідроенерго» повідомило, що внаслідок підриву машинної зали зсередини Каховську ГЕС повністю зруйновано – станція не підлягає відновленню.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло