ФГВФО вдев’яте виставив на торги ресторан «Щекавиця» у Києві

ФГВФО вдев’яте виставив на торги ресторан «Щекавиця» у Києві

Аукціон заплановано на 6 липня. Початкова ціна на лоту становить 24,1 млн грн

ФГВФО вдев’яте виставив на торги ресторан «Щекавиця» у Києві
Фото: Укрінформ

До складу лоту включено дебіторську заборгованість, майже 3,5 тис. основних засобів та будівлю ресторану «Щекавиця» у Києві, що розташовується за адресою вул. Костянтинівська 46–52.

Про це повідомляє ФГВФО.

«Виставлений на продаж ресторан «Щекавиця», загальною площею майже 885 кв. м, має більше 10 зал, стилізованих в атмосфері українського села. На жаль, за час, поки ресторан не працював, колорит було втрачено. Але місце розташування об’єкту нерухомості роблять його привабливим варіантом для інвестора, зацікавленого вести ресторанний бізнес», – пише фонд.

Участь у торгах можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім російської федерації або осіб, пов'язаних із державою-агресором. 

У ФГВФО наголошують, що кошти, отримані від продажу активів, фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ «Банк Січ».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФГВФО планує продати комерційну нерухомість у центрі Києва за 83,5 млн грн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло