Група, до якої входять General Atlantic та Goldman Sachs, запропонувала $1,7 млрд за Kahoot

Група, до якої входять General Atlantic та Goldman Sachs, запропонувала $1,7 млрд за Kahoot

Інвесторам Kahoot буде запропоновано 35 крон за акцію від консорціуму

Група, до якої входять General Atlantic та Goldman Sachs, запропонувала $1,7 млрд за Kahoot

Група, до якої входять General Atlantic та Goldman Sachs Asset Management, запропонувала 17,2 млрд крон ($1,7 млрд) готівкою за Kahoot! ASA, норвезьку освітньо-технологічну компанію.

Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що інвесторам Kahoot буде запропоновано 35 крон за акцію від консорціуму, до якого також входять головний виконавчий директор Kahoot Ейлерт Ханоа та Kirkbi Invest, що належить родині мільярдерів Lego. Пропозиція являє собою премію в розмірі 12% до ціни закриття акцій компанії в четвер, а пропозиція на 33% перевищує середньозважену ціну за тримісячний обсяг.

«10-річна технологічна компанія зазнала різкого зростання доходів під час карантину через COVID-19, який призвів до закриття шкіл і переведення курсових робіт в онлайн. За останні кілька років Kahoot також розширився завдяки поглинанням, придбавши Clever, одну з найпопулярніших платформ для єдиного входу в американські школи, та розробника математичних додатків DragonBox», – пише видання.

General Atlantic вивчає можливості збільшення своєї частки в компанії, що базується в Осло, яка пропонує освітні ігри, інструменти для проведення вікторин та інші навчальні програми. У вересні інвестиційна компанія домовилася про купівлю 15% акцій SoftBank Group Corp. у цифровій навчальній платформі і вже є найбільшим акціонером Kahoot.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Goldman Sachs планує придбати норвезьку компанію Froy, що надає послуги з морських перевезень, за 6,6 млрд крон.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло