Страхування морських вантажів з України призупинено після виходу росії із зернової угоди - Marsh

Страхування морських вантажів з України призупинено після виходу росії із зернової угоди - Marsh

Зеленський пропонує Туреччині та ООН укласти нову зернову угоду та вивозити зерно без участі росії

This material is also available in English
Страхування морських вантажів з України призупинено після виходу росії із зернової угоди -  Marsh
фото DR

Дію поліса страхування вантажів, що забезпечувала страхування постачання українського зерна безпечним морським коридором, призупинено після виходу росії із зернової угоди.

Джерело. Про це повідомив найбільший страховий брокер Marsh, передає ВВС.

Страхування морських вантажів та військових операцій передбачало покриття до $50 млн на кожен вантаж та здійснювалося страховиком Ascot.

Британська страхова компанія Ascot, яка є учасником страхового ринку Lloyd's of London, у жовтні минулого року вже припиняла страхування вантажів, що вивозяться з України зерновим коридором – після того, як міноборони рф повідомило 29 жовтня, що російська сторона припиняє участь у реалізації угод з вивезення сільськогосподарської продукції з українських портів.

Напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що відправив листи Туреччині та ООН із пропозиціями укласти нову зернову угоду та вивозити зерно без участі росії.

Більше про це – в матеріалі MindЗернова угода офіційно завершена. Всі учасники діаметрально категоричні у своїх заявах, проте кожен має свій зиск у її продовженні. Що буде далі?”.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло