«Дарниця» провела зустріч зі слухачами президентської програми MBA Києво-Могилянської бізнес-школи
Новини компаній

«Дарниця» провела зустріч зі слухачами президентської програми MBA Києво-Могилянської бізнес-школи

Учасники відвідали виробничі потужності «Дарниці», ознайомилися із передовими технологіями виробництва лікарських засобів та стратегією ведення бізнесу в умовах повномасштабної війни

«Дарниця» провела зустріч зі слухачами президентської програми MBA Києво-Могилянської бізнес-школи

25 липня 2023 року фармацевтична компанія «Дарниця» провела зустріч зі слухачами президентської програми MBA Києво-Могилянської бізнес-школи (КМБШ)  – народними депутатами, представниками уряду, бізнесу та громадських організацій, повідомляє пресслужба компанії «Дарниця».

Учасники відвідали виробничі потужності «Дарниці», ознайомилися із передовими технологіями виробництва лікарських засобів та стратегією ведення бізнесу в умовах повномасштабної війни.

Зокрема, представники «Дарниці» розповіли їм про те, як компанії вдалося не лише вистояти, а й активно розвиватися в умовах війни. Цьому сприяло кілька чинників.

По-перше, «Дарниця» мала достатній запас сировини, підготовлений за кілька місяців до повномасштабного вторгнення. Це дало змогу на початку великої війни швидко відновити виробництво, щоб забезпечувати українців якісними ліками. А ще пандемія COVID-19 додала компанії гнучкості та підготувала до серйозніших викликів.

По-друге, фармацевтичний виробник оперативно реагує на стратегічні завдання, що постали перед країною. Так, компанія зареєструвала препарат для захисту від радіації  «Калій Йодид-125-Дарниця». Він був переданий державним установам безоплатно, повністю забезпечивши потреби України у цьому препараті.

По-третє, «Дарниця», незважаючи на війну, орієнтує бізнес не лише на утримання довоєнних позицій, а і його масштабування. Так, 2023 року компанія продовжує випускати нові продукти та розширювати географію ринків збуту.  Лікарські засоби «Дарниці» стали доступні у Австралії та Гані.

Утім, найголовнішим складником успіху, відзначили у «Дарниці», була і лишається командна робота, залученість персоналу у досягнення спільного результату та особиста відповідальність кожного працівника за свою роботу.

Учасників президентської програми MBA, які удосконалюють навики роботи зі складними системами на стратегічному рівні в умовах невизначеності, зацікавив унікальний досвід українського фармацевтичного виробника.

Вони отримали змогу поставити топменеджементу «Дарниці» практичні запитання та обмінятися думками щодо розвитку  управлінських команд, відповідальності бізнесу в умовах радикальних змін, а також передумов успішного стратегічного управління.

«Я радий поділитися практичним досвідом роботи «Дарниці» із учасниками президентської програми MBA Києво-Могилянської бізнес-школи. Це справжні лідери, які вже багато чого досягли в житті, але продовжують шукати нові ідеї та готові змінювати світ на краще. Києво-Могилянська бізнес-школа  –  альма-матер інтелектуального потенціалу країни. Тут  вчать мислити по-новому, функціонувати в умовах турбулентності та, незважаючи на це, досягати успіху. А сьогодні в KМБШ не лише здобувають нові знання, а й вчаться одне в одного  антикрихкості, незламності, ефективності, продовжуючи працювати. Власне, в цьому і полягає наша українська суперсила», –  сказав  Генеральний директор фармацевтичної компанії «Дарниця» Андрій Обрізан.

«Дуже приємно бачити, як український виробничий бізнес переналаштовується в умовах повномасштабної війни та нарощує обсяги. Це дозволяє управлінській команді і опікуватись подальшим розвитком, і допомагати тим, хто потребує допомоги саме зараз. Дякуємо за цікавий кейс», – прокоментував заступник декана Києво-Могилянської бізнес-школи, керівник програми Presidents' МВА Едуард Мальцев.

«Дарниця» провела зустріч зі слухачами президентської програми MBA Києво-Могилянської бізнес-школи

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло