Курс до Євросоюзу: як KPMG допомагає Україні стати вуглецево-нейтральною
Новини компаній

Курс до Євросоюзу: як KPMG допомагає Україні стати вуглецево-нейтральною

Компанія KPMG International вже 12 років є учасницею найбільшої у світі корпоративної ініціативи сталого розвитку – Глобального договору ООН

Курс до Євросоюзу: як KPMG допомагає Україні стати вуглецево-нейтральною

Фахівці компанії KPMG вперше в Україні розрахували вуглецевий слід заходу в межах Ялтинської Європейської Стратегії (YES). В 2021 році цей захід став першою в Україні вуглецево-нейтральною подією.

Про це йдеться у Звіті про прогрес за 2021-2022 роки, який днями представила KPMG International.

Компанія KPMG International вже 12 років є учасницею найбільшої у світі корпоративної ініціативи сталого розвитку – Глобального договору ООН (UN GlobalCompact).

А декілька років тому започаткувала щорічне звітування, яке об’єднує та презентує дані щодо колективних ESG-зобов'язань незалежних фірм KPMG (143 члени мережі), що входять до складу KPMG International – OurImpactPlan.

Не секрет, що до 2050 року Європа прагне стати першим у світі кліматично-нейтральним континентом. Щоб прокласти шлях до досягнення цієї мети в боротьбі зі зміною клімату, Європейська комісія ухвалила пакет законодавчих ініціатив «Fit for 55», який містить амбітні кліматичні цілі. Вони чітко відображають амбіції щодо екологічної (та цифрової) трансформації в ЄС в цілому та в окремих країнах-членах ЄС до 2030 року: скорочення викидів парникових газів мінімум на 55% до 2030 року порівняно з рівнем 1990 року; частка відновлюваної енергії має становити понад 32%; підвищення енергоефективності щонайменше на 32,5%.

Європейський зелений курс («European Green Deal») завжди мав на меті змінити правила гри в сфері захисту довкілля, і 14 липня 2021 року в пакет законодавчих ініціатив «Fit for 55» додали стратегію та стимули для реалізації зусиль з екологічної трансформації. У пакеті ініціатив «Fit for 55» визначено шлях до екологічної трансформації через застосування нормативних актів, нових ініціатив, поправок до основного законодавства та ключових позазаконодавчих комунікацій. Процеси екологічної трансформації тепер закріплені у політиці ЄС, яка передбачає численні заходи, спрямовані на екологізацію ЄС.

Вони охоплюють заборону виробництва нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2035 року, розширення видів палива, за які необхідно сплачувати податок на викиди вуглецю, а також розширену схему торгівлі квотами на викиди, за якою планується встановлювати ціну на викиди вуглецю для вуглецемістких секторів економіки, таких як автомобільний та морський транспорт.

Ці безпрецедентні зусилля мають на меті не лише посилити нинішній екологічний вектор у таких сферах, як фінанси, енергетика, транспорт, перевезення, сільське господарство та корпоративне управління, але й можливість заохочувати до більшої екоактивності в таких сферах, як лісове господарство та біорізноманіття.

Російська агресія проти України внесла свої корективи у ці плани – Євросоюз прагне прискоритися, а Україна ставить собі за мету перейняти європейський досвід.

У компанії пояснюють, що їх спільна зона відповідальності – збереження безпечного навколишнього середовища, боротьба з кліматичними змінами та забезпечення сталого майбутнього планети.

Окрім того, KPMG в Україні як соціально відповідальний бізнес фокусується на забезпеченні добробуту громад: створенні робочих місць, забезпеченні інтелектуального та фінансового внеску у розвиток економіки, допомозі бізнесу для досягнення сталого розвитку, інвестуванні у громади через благодійність і волонтерство.

«Ми, як фірма, проходимо важливий шлях до побудови відповідального небайдужого суспільства в Україні на шляху до Євроінтеграції. Цей звіт – не остаточна зупинка подорожі, а віддзеркалювання нашої діяльності, можливість подивитися на свої досягнення та рухатися далі, покращуватись самим та допомагати іншим робити вплив на суспільство, який має значення», – прокоментував Андрій Цимбал, керуючий партнер, KPMG в Україні.

Довідка:

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу. В офісах KPMG у 143 країнах світу працюють понад 265 000 співробітників. KPMG в Україні представлена ПрАТ «КПМГ Аудит», ТОВ «КПМГ-Україна» та АО «КПМГ ПРАВО».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло