Американський HRtech Peoplelogic придбав заснований українцями стартап Plai
Суму угоди не розголошують

Американський HRtech Peoplelogic оголосив, що придбав українську платформу Plai для управління командами та продуктивністю. Деталі угоди не розголошують.
«Plai і Peoplelogic створять єдиний робочий простір, який допоможе спростити роботу віддалених і гібридних компаній на основі надійної платформи успіху організацій. Наше рішення сприятиме прискоренню росту компаній», – говорить співзасновник Plai Андрій Бас.
Український стартап Plai, заснований 2019 року Андрієм Басом, Сашою Чепурною та Олегом Кривицьким, створює інструменти для управління командами для HR-спеціалістів, лідів і менеджерів компаній. Серед їхніх рішень – опитування, зустрічі 1:1, оцінка ефективності та робота з фідбеком.
Американська компанія Peoplelogic розробляє data-driven платформу, яка аналізує дані робочих інструментів працівників для оцінки продуктивності їхньої роботи. Вона також сприяє підвищенню залученості команди, надаючи рекомендації з поліпшення операційної ефективності.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що екостартап з українськими засновниками Releaf Paper планує новий інвестраунд на 8 млн євро на початку 2024 року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].