Британія визнала ПВК «Вагнер» терористичною організацією – заява на сайті уряду країни

Британія визнала ПВК «Вагнер» терористичною організацією – заява на сайті уряду країни

Зазначається, що приналежність до організації у країні вважатиметься кримінальним злочином

Британія визнала ПВК «Вагнер» терористичною організацією – заява на сайті уряду країни
Фото: manas.news

МВС Британії визнало ПВК «Вагнер» терористичною організацією. Відтепер ця організація заборонена на території Сполученого Королівства.

Про це йдеться в заяві на сайті уряду країни.

Згідно із заявою, приналежність до зазначеної організації у Британії вважатиметься кримінальним злочином і передбачатиме ув'язнення на строк до 14 років, яке може супроводжуватися штрафом або застосовуватися замість нього.

Окрім цього, уточнюється, що особи, які надаватимуть допомогу ПВК та підтримуватимуть її діяльність зазнають кримінального переслідування.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що бізнес пригожина в Сирії переписали на поліцейського з петербурга.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло