росія транспортує нафту за допомогою європейських компаній – Bloomberg

росія транспортує нафту за допомогою європейських компаній – Bloomberg

москва, як і раніше, активно використовує європейську судноплавну галузь

росія, як і раніше, покладається на європейське судноплавство для транспортування своєї нафти, навіть попри те, що постачання перевищують цінові обмеження країн «Великої сімки».

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на Центр досліджень енергетики та чистого повітря, що базується в Гельсінкі.

Приблизно дві третини російської нафти та нафтопродуктів перевозяться суднами, які застраховані або належать країнам, які застосовують цінові обмеження, введені «Великою сімкою» та її союзниками.

Як йдеться в матеріалі, це показує, що москва, як і раніше, активно використовує європейську судноплавну галузь.

Обмеження було розроблено для того, щоб забезпечити надходження достатньої кількості нафти, одночасно обмежуючи доходи кремля. Однак росія не тільки продовжує використовувати західні судна, а й сформувала так званий тіньовий флот танкерів, що діють за межами юрисдикції країн, які запроваджують санкції.

За даними CREA, вони, як правило, перевозять нафту на більш короткі відстані, де той же обсяг потужності може забезпечити більший обсяг поставок. Як йдеться в матеріалі, близько трьох чвертей усіх рейсів тіньового флоту присвячені транспортуванню російської нафти.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло