Одеська ІТ-компанія Digis залучила інвестиції від InSoft.Partners

Одеська ІТ-компанія Digis залучила інвестиції від InSoft.Partners

Деталі угоди не розголошуються

Одеська ІТ-компанія Digis залучила інвестиції від InSoft.Partners

Холдинг InSoft.Partners повідомив про свою інвестицію у компанію Digis. Сторони не розкривають розмір і деталі угоди, але при цьому зазначається, що не відбулося придбання контрольного пакету акцій.

Про це пише AIN.UA.

Компанія Digis, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення, була створена Микитою Нагаткіним  2015 року й зараз має близько 200 співробітників.

Основні клієнти компанії розташовані в США та Європі, серед них такі компанії, як Hubspot, BlaBlaCar, Rockwell Trading та Wetal.

Віталій Горовий, представник InSoft.Partners, розповів: «Ми знайомі з Микитою ще з 2017 року, коли він тільки розпочав свою діяльність у Digis. Протягом цих років ми активно взаємодіяли, обмінювалися досвідом та надавали підтримку один одному в різних справах. І коли ми вирішили, що настав час для партнерства, ми його уклали. Ми сподіваємося, що з боку InSoft.Partners ми зможемо додати нашу експертизу у трансформації та розвиток компаній до успішної поточної структури бізнесу Digis».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що венчурна компанія Fuse закрила фонд на $250 млн для інвестування в стартапи в галузі програмного забезпечення та штучного інтелекту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло