Білоруси, які воюють на боці України, створюють новий батальйон

Білоруси, які воюють на боці України, створюють новий батальйон

Новий батальйон під кодовою назвою «Western» стане третім підрозділом у полку Кастуся Калиновського

Білоруси, які воюють на боці України, створюють новий батальйон
фото ЗСУ

Білоруси, які воюють на боці України, створюють ще один батальйон. До його складу входять, зокрема, громадяни країн НАТО, які мають досвід бойових дій в Іраку та Афганістані, пише Польське радіо.

Білоруси воюють на боці України від початку російського вторгнення. Їхній полк названо на честь білоруського повстанця Кастуся Калиновського.

До складу нового батальйону увійшли офіцери, які раніше служили в арміях країн НАТО і мають великий бойовий досвід.

«Наші іноземні співвітчизники поділяють прагнення українського та білоруського народів до свободи та демократії», – зазначає представник білоруського полку.

Новий батальйон під кодовою назвою «Western» стане третім підрозділом у полку Кастуся Калиновського. Досі було два батальйони: «Волат» і «Літвін».

А тим часом, як стало відомо, білоруський диктатор Олександр Лукашенко заборонив фізичним особам у Білорусі володіти, використовувати, імпортувати в країну та виготовляти безпілотники. Використовувати дрони в рамках «підприємницької та професійної діяльності» можуть лише юридичні особи. Щоб ввезти в країну дрон, знадобиться відповідний дозвіл від держави.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло