MIGA на $5 млн збільшила гарантії для української «дочки» CANPACK

MIGA на $5 млн збільшила гарантії для української «дочки» CANPACK

Гарантійний період продовжено на 15 років

MIGA на $5 млн збільшила гарантії для української 	«дочки» CANPACK
Фото: MIGA

Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій (MIGA) з Групи Світового банку збільшило з $20,7 млн до $25,7 млн покриття своєю гарантією інвестицій польської CANPACK SA в українську «Кенпак Україна», що виробляє алюмінієві банки.

Про це йдеться в повідомленні MIGA на її сайті.

Згідно з ухваленим агентством на початку вересня рішенням, гарантійний період продовжено на 15 років.

«Підтримка проєкту MIGA забезпечить зниження критичних ризиків і надасть змогу CANPACK і далі працювати на повну потужність, забезпечуючи підтримку і демонструючи прихильність своїм співробітникам, споживачам і постачальникам», – зазначило агентство.

Воно уточнило, що проєкт має підтримку міжнародного донорського фінансування – Цільового фонду підтримки реконструкції та економіки України (SURE TF), який адмініструє MIGA, він призначений для гуманітарного реагування в Україні.

Уточнено, що ТОВ «Кенпак Україна» – найбільший постачальник банок для напоїв в Україні, його материнська компанія CANPACK SA – третя за величиною в Європі та четверта у світі.

MIGA зазначає, що підтримує цей проєкт від самого його початку 2003 року, кілька разів його розширюючи, що робить його найдавнішим проєктом агентства.

Бекграунд. Завод CANPACK в Україні з виробництва алюмінієвої банки для напоїв було відкрито 2003 року. Його потужність – понад 900 млн баночок на рік.

Згідно з даними Opendatabot, виторг «Кенпак Україна» 2022 року скоротився на 15,8% – до 2 млрд 675,58 млн грн, тоді як чистий прибуток – на 22,7%, до 361,7 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло