НКРЕКП затвердила методику розрахунку штрафів за порушення у сферах енергетики та компослуг

НКРЕКП затвердила методику розрахунку штрафів за порушення у сферах енергетики та компослуг

Вона, зокрема, передбачає, що за кожне окреме правопорушення розраховується окремий штраф з урахуванням пом’якшуючих та обтяжуючих обставин

НКРЕКП затвердила методику розрахунку штрафів за порушення у сферах енергетики та компослуг
Фото: Depositphotos

НКРЕКП на своєму засіданні схвалила порядок (методику) визначення розміру штрафів, які накладаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Порядком, зокрема, визначаються етапи та методологія визначення розміру штрафів за результатами здійснених заходів державного контролю у сферах енергетики та комунальних послуг та за результатами проведених розслідувань зловживань на оптовому енергетичному ринку, а також визначаються критерії, які беруться до уваги при визначені розмірів штрафів:

  • характер, тривалість та серйозність порушення;
  • розмір заподіяної шкоди та розмір потенційного доходу, який міг бути отриманий внаслідок порушення.

Як зазначається, порядок також передбачає, що за кожне окреме правопорушення розраховується окремий штраф з урахуванням пом’якшуючих та обтяжуючих обставин.

«Прийняттю Порядку передувало відкрите та прозоре обговорення його проєкту з представниками сфери енергетики та комунальних послуг та зацікавленими сторонами. Також були проведені консультації з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства», – наголошують в комісії.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що НКРЕКП розробила методику розрахунку штрафів за порушення у сферах енергетики та компослуг.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло