У Києві відбувся Міжнародний форум оборонних індустрій

У Києві відбувся Міжнародний форум оборонних індустрій

Україна запропонувала особливі умови компаніям, які виявлять готовність спільно розвивати оборонне виробництво

У Києві відбувся Міжнародний форум оборонних індустрій
Фото: Telegram/Володимир Зеленський

ОНОВЛЕНО об 11:38:

Голова Мінстратегпрому Олександр Камишін заявив, що під час Форуму українські компанії ВПК уклали понад 20 угод з міжнародними партнерами. За його словами, йдеться про домовленості різних рівнів.


ОНОВЛЕНО о 10:55:

Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що з початку повномасштабної війни пошкоджень зазнали 37 підприємств оборонно-промислового комплексу України. Утім, за його словами, це не заважає державі щомісяця нарощувати виробництво озброєнь.


ОНОВЛЕНО о 10:40:

Під час зустрічі Зеленський також анонсував створення в Україні спеціального Оборонного фонду. Він буде наповнюватися з дивідендів від державних оборонних активів та прибутку від продажу конфіскованих російських активів.

Ба більше, за словами Президента, Україна розробляє спеціальний економічний режим для оборонно-промислового комплексу. Тим самим держава планує дати можливості для реалізації потенціалу компаніям, які працюватимуть на оборону України.


У Києві відбувся Міжнародний форум оборонних індустрій.

Про це повідомив Володимир Зеленський.

Президент України зустрівся із представниками оборонних компаній та асоціацій США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Туреччини, Швеції та Чехії. Лідери обговорили перспективи партнерства та спільного виробництва озброєнь.

Уже на початку зустрічі Зеленський заявив, що Україна запропонує особливі умови компаніям, які виявлять готовність спільно розвивати оборонне виробництво.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що сім країн Євросоюзу замовили виробництво боєприпасів для надання їх Україні. Сім держав-членів уже розмістили замовлення на 155-мм боєприпаси в рамках прискореної процедури EDA.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло