Microsoft відсьогодні перестав продовжувати ліцензії компаніям з росії

Microsoft відсьогодні перестав продовжувати ліцензії компаніям з росії

Усі продажі нової продукції Microsoft у росії, так само як і багато інших аспектів бізнесу, призупинено

Microsoft відсьогодні перестав продовжувати ліцензії компаніям з росії
Фото: flickr.com

Компанія Microsoft відсьогодні перестала продовжувати ліцензії російським компаніям.

Про це повідомляє Telecom Daily.

Компанія не повідомила, чи переглядатиметься рішення.

З листа техпідтримки компанії журналісти з'ясували, що Microsoft більше не може приймати платежі банківським переказом на місцевий банківський рахунок як спосіб оплати послуг у рф. Відповідно продовжити наявні підписки для росіян тепер неможливо.

У відповідь на прохання прокоментувати непродовження ліцензій у Microsoft заявили, що компанія дотримується західного санкційного режиму щодо рф. Компанія також нагадала, що всі продажі нової продукції та послуг у росії, так само як і багато інших аспектів бізнесу, призупинено.

У російському Міністерстві цифрового розвитку традиційно заявили, що «рф має альтернативи програмному забезпеченню Microsoft». Щоправда, не назвали, які саме.

Бекграунд. Нагадаємо: фірма призупинила продаж своїх продуктів на росії в березні 2022 року. При цьому дистриб'ютори продовжували ліцензії на продане ПЗ або продовжували продавати коробки з ним, які були ввезені за «паралельним імпортом».

Що стосується корпоративних клієнтів, то влітку 2022 року Microsoft заявляли про продовження виконання зобов'язань за вже укладеними контрактами. Як писав «Комерсант», у квітні 2023 року Microsoft запропонувала продовжити ліцензії кільком представництвам міжнародних компаній, які працюють у росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло