США запровадили санкції проти майже 50 світових компаній за підтримку російського ВПК

США запровадили санкції проти майже 50 світових компаній за підтримку російського ВПК

Більшість фірм-порушників (42) перебувають у Китаї, однак деякі є і в Британії та Німеччині

This text is also available in English
США запровадили санкції проти майже 50 світових компаній за підтримку російського ВПК
фото Shutterstock

США включили до списку санкцій 49 компаній з Великої Британії, Німеччини, Індії, Китаю, ОАЕ, Туреччини, Фінляндії та Естонії за підтримку військово-промислового комплексу росії.

Джерело. Про це передає Reuters.

За даними Бюро промисловості та безпеки Міністерства торгівлі США, вони постачали росії інтегральні схеми американського походження.

Більшість фірм-порушників (42) перебувають у Китаї, три фірми – в Індії, дві – у Туреччині та по одній – у Великій Британії, Німеччині, ОАЕ, Фінляндії та Естонії.

Влада США уточнює, що йдеться про постачання мікроелектроніки «американського походження», яку росія застосовує в системах наведення ракет і дронів, які використовуються для ударів по цивільним цілям в Україні.
«Сьогоднішнє розширення [санкційного] списку дає чіткий сигнал: якщо ви постачаєте американські технології російському оборонному сектору, ми про це дізнаємося та вживемо заходів», – цитує Reuters заяву заступника міністра торгівлі США Метью Аксельрода.
У минулому українські та західні журналісти неодноразово повідомляли, що в російських ракетах та безпілотниках, якими армія рф завдає ударів по Україні, використовується американська мікроелектроніка та складові виробництва інших західних країн.

Усі внесені до чорного списку компанії більше не зможуть отримати ліцензії на придбання американської високотехнологічної продукції.

Бекграунд. Нагадаємо, НАЗК внесло три китайські нафтогазові компанії до переліку спонсорів війни за фінансування стратегічної галузі рф.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло