Ощадбанк почав приймати заявки малого бізнесу на гранти від Німеччини

Ощадбанк почав приймати заявки малого бізнесу на гранти від Німеччини

Гранти покриватимуть до 30% вартості інвестиційного проєкту.

Ощадбанк почав приймати заявки малого бізнесу на гранти від Німеччини
Фото: pixabay.com

Ощадбанк відсьогодні розпочинає приймання заявок у межах другого етапу програми грантової підтримки від уряду Німеччини для кредитування мікро-, малого та середнього бізнесу. 

Про це повідомила пресслужба банку.

Українські компанії знову можуть отримати в «Ощаді» гранти, що покриватимуть до 30% вартості інвестиційного проєкту.

Пріоритетними галузями для фінансування є харчова та текстильна промисловість, переробка та експорт продукції українського виробництва.

Крім цього, у фокусі програми – релоковані підприємства й бізнес на деокупованих територіях. 

Компанії можуть отримати фінансування в сумі до 30 000 євро у гривневому еквіваленті. Грантові кошти буде спрямовано на часткову компенсацію інвестиційних витрат в обсязі до 30% вартості проєктів.

У грантовій програмі можуть брати участь підприємства, які мають до 250 працівників і річний дохід до 10 млн євро, які не отримували міжнародної технічної допомоги з 1 лютого 2022 року та не мають заборгованості перед держбюджетом. Дуже важливою є позитивна кредитна історія.

Бекграунд. Програма «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні – Фаза ІІ» фінансується урядом Німеччини в рамках програми міжнародного співробітництва ReACT4UA (Resilience/Recovery – Accession – Competitiveness – Trade), яка реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Deutsche Sparkassenstiftung für international Kooperation (DSIK) і Фондом розвитку підприємництва (ФРП).

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло