СБУ затримала 3 контрабандистів, які хотіли нелегально вивезти з України обладнання для бойових гелікоптерів
Правоохоронці ліквідували міжнародний канал нелегального вивезення компонентів до гвинтокрилів

СБУ затримала трьох контрабандистів, які хотіли нелегально вивезти з України обладнання для бойових гелікоптерів.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Слідство встановило, що зловмисники намагалися незаконно продати азійським замовникам партію крадених з «Мотор Січі» запчастин до авіадвигунів майже на 2,5 млн грн.
Організатора схеми та його спільників затримали за допомогою комплексних дій у Києві, Харкові, Одесі та Запоріжжі. Їм інкримінують порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що митники зупинили ввезення контрабандних товарів на 2 млн грн. Вантажівка перевозила 22 тонни макулатури, а разом із нею – одяг і взуття з Італії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].