Riverwood Capital залучив $1,8 млрд для Глобального технологічного фонду

Riverwood Capital залучив $1,8 млрд для Глобального технологічного фонду

Фірма вже інвестувала в 75 компаній, переважно в Америці, зокрема GoPro, фірму ride-hail 99, фірму з розробки програмного забезпечення Globant SA, VTEX, Nextdoor та iFLY

Riverwood Capital залучив $1,8 млрд для Глобального технологічного фонду
Фото: Рixabay

Компанія Riverwood Capital, яка інвестує в технологічні компанії, що швидко розвиваються, залучила $1,8 млрд у рамках найбільшого раунду збору коштів із моменту свого заснування 15 років тому.

Про це пише Bloomberg.

Компанія, що базується в Менло-Парк, штат Каліфорнія, з офісами в Майамі, Нью-Йорку та Сан-Паулу, серед інших інвесторів залучила пенсійні фонди, лікарняні системи, фонди, ендавменти, фонди фондів, страхові компанії та сімейні офіси, йдеться в повідомленні.

Riverwood інвестував у 75 компаній, переважно в Америці, зокрема в GoPro, фірму ride-hail 99, фірму з розробки програмного забезпечення Globant SA, VTEX, Nextdoor та iFLY. Компанія не розголошує результати діяльності фонду, але заявляє, що річний приріст доходів становить у середньому приблизно 40% по всьому портфелю. Станом на кінець ІІІ кварталу активи в управлінні фонду становили майже $6 млрд, хоча відтоді він уклав кілька угод.

Фірма інвестує в компанії на стадії зростання, які продемонстрували шлях до прибутковості, більше схожий на стратегію прямих інвестицій, ніж на венчурний капітал.

Цього року Riverwood очолив раунди для постачальника послуг із визначення місцезнаходження в режимі реального часу Cognosos, ІТ-компанії InvGate, фірми з кібербезпеки SpyCloud, платформи з комплаєнсу та ризиків Hyperproof і компанії Logcomex, що спеціалізується на рішеннях для ланцюгів постачання. Компанія вийшла з інвестиції в ForgeRock, коли її придбала Thoma Bravo в серпні.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Bain Capital залучив $7,1 млрд для нового фонду в Азії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло