«ArcelorMittal Кривий Ріг» планує у 2024 році наростити завантаження виробництва з 30% до 50%

«ArcelorMittal Кривий Ріг» планує у 2024 році наростити завантаження виробництва з 30% до 50%

Цього збираються досягти завдяки роботі двох доменних печей

«ArcelorMittal Кривий Ріг» планує у 2024 році наростити завантаження виробництва з 30% до 50%
Фото: flickr.com

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» у 2024 році має намір збільшити завантаження виробничих потужностей підприємства з 30% до 50% шляхом роботи двох доменних печей. 

Про це повідомляє пресслужба компанії, цитуючи генерального директора АМКР Мауро Лонгобардо під час прийому на комбінаті делегації посольства ФРН на чолі з послом Мартіном Егером.

При цьому уточнюється, що програма візиту охоплювала обговорення з керівництвом заводу поточного стану підприємства і перспектив його розвитку, а також відвідування доменного виробництва.

За словами Лонгобардо, меткомбінат готовий якнайшвидше нарощувати обсяги виробництва й підтримувати Україну в повоєнному відновленні. Для цього на підприємстві зберегли колектив, уникли скорочень, а все виробниче обладнання перебуває в робочому стані, незважаючи на відключення електроенергії та ракетні обстріли.

Бекграунд. Нагадаємо: у липні «ArcelorMittal Кривий Ріг» зупинив на капітальний ремонт доменну піч №6.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло