Apple планує випускати в Індії чверть світового обсягу всіх iPhone
У компанії планують щорічно виробляти в Індії понад 50 млн iPhone протягом наступних двох-трьох років

Американська Apple та її постачальники планують щорічно випускати в Індії понад 50 млн iPhone протягом наступних двох-трьох років, а потім наростити виробництво ще більше.
Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на джерела.
Якщо ці плани будуть реалізовані, то на Індію припадатиме чверть світового виробництва iPhone. Китай залишиться найбільшим виробником смартфонів.
В останні роки Apple поступово збільшувала свою присутність в Індії, незважаючи на місцеві проблеми, зокрема на нерозвинену інфраструктуру та обмежувальні трудові правила, які часто ускладнюють ведення бізнесу сильніше, ніж у Китаї. Профспілки зберігають вплив навіть у дружніх для бізнесу індійських штатах і протидіють спробам компаній отримати дозвіл на 12-годинний робочий день, що постачальники Apple вважають корисним у кризові періоди.
Apple та її постачальники на чолі з тайванською Foxconn Technology Group загалом вважають, що перші кроки в Індії були успішними та заклали основу для більш масштабного розширення, повідомляють джерела.
Очікується, що перша черга заводу Foxconn, що будується у південному штаті Карнатака, почне працювати у квітні. За планами, протягом наступних двох-трьох років завод вироблятиме по 20 млн мобільних телефонів на рік, переважно iPhone. Також Foxconn готується до будівництва ще одного підприємства з аналогічними потужностями, хоча ці плани поки що на початковій стадії, пише The Wall Street Journal.
Бекграунд. Світові постачання iPhone торік перевищили 220 млн, за розрахунками дослідницької фірми Counterpoint. Обсяг продажів зберігається приблизно на цьому рівні останні кілька років.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].