Румунські фермери заблокували пункт пропуску «Халмеу – Дякове»
Зараз на виїзд з України очікують приблизно 10 вантажівок, а в «єЧерзі» – 607 авто

Румунські фермери заблокували пункт пропуску «Халмеу – Дякове».
Про це повідомили у Державній митній службі.
Страйкарі заблокували рух вантажівок великою сільськогосподарською технікою, тож рух фур на виїзд з України тимчасово призупинили з метою недопущення блокування проїзду легкових автівок.
У митниці наголошують, що терміни блокади наразі не відомі. Тим часом на виїзд з України очікують приблизно 10 вантажівок, а в «єЧерзі» – 607 фур.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що, за словами прем'єра Румунії, 99% вимог фермерів виконані, а страйки на кордоні з Україною можуть завершитися за лічені дні. Зараз урядовці проводять перемовини зі страховими компаніями щодо проблеми, яку порушили далекобійники.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].