Дрони атакували термінал газової компанії «Новатек» у Ленінградській області – губернатор регіону

Дрони атакували термінал газової компанії «Новатек» у Ленінградській області – губернатор регіону

До того ж сьогодні українські безпілотники атакували завод «Щегловский вал» у російській Тулі

Дрони атакували термінал газової компанії «Новатек» у Ленінградській області – губернатор регіону
Фото: росЗМІ

Дрони вночі атакували порт Усть-Луга в Ленінградській області – загорівся термінал компанії «Новатек».

Про це повідомив губернатор регіону Олександр Дрозденко.

Медіа пишуть, що порт атакували щонайменше два дрони. Перед пожежею чули два вибухи. Персонал евакуювали звідти.

На терміналі, розташованому за 856 км від кордону України, закачували на танкери зріджений газ. «Новатек» є найбільшим незалежним виробником природного газу в росії. Компанія займається розвідкою, видобутком, переробкою та реалізацією природного газу і рідинних вуглеводнів

Дрозденко додав, що у Кінгісепському районі області введено режим підвищеної готовності, а голова району веде засідання оперативного штабу. 

Крім того, Міноборони росії заявило про відбиття атаки безпілотників на Орловську, Тульську та Смоленську області. За даними джерел Hromadske в Головному управлінні розвідки Міноборони, це українські безпілотники атакували завод «Щегловский вал» у російській Тулі.

Бекграунд. Нагадаємо: у ніч на 18 січня українські розвідники атакували нафтобазу у санкт-петербурзі

«Відтепер військові об'єкти Пітера та Ленінградської області – у зоні досяжності українських сил», – зазначають розвідники.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло