Виробники рф не зможуть повністю забезпечити технікою та озброєнням нові резерви військ – ISW
Аналітики вважають, що промисловість росії здатна виробляти приблизно 250–300 «нових і ґрунтовно модернізованих» танків щорічно

Російська промисловість, імовірно, не зможе повністю забезпечити технікою та озброєнням нові резерви військ, попри здатність підтримувати поточний темп операцій.
Про це повідомив ISW.
Наголошується, що командування рф схильне помилково розглядати резервну складову як безмежну, водночас промисловість росії здатна виробляти приблизно 250–300 «нових і ґрунтовно модернізованих» танків щорічно.
Уточнюється, що разом із тим заводи можуть ремонтувати та ставити на хід не більше 250–300 танків після тривалого зберігання або пошкоджень у боях.
Водночас держсекретар МО Латвії Яніс Гарісонс у грудні 2023 року заявив, що ворог може «виробляти та ремонтувати» приблизно 100–150 танків щомісяця.
Аналітики ISW зазначили, що навіть з урахуванням вищих оцінок російський ВПК навряд зможе забезпечити масштабнішу мобілізацію технікою, через це доведеться різко нарощувати потужності для підтримки більших наступів, на що знадобиться багато часу.
Як зауважили аналітики, рф зможе розширити свою технічну базу й назбирати ресурси, якщо збереже ініціативу у війні упродовж 2024 року, хоча навряд зможе забезпечити великі маси мобілізованих резервістів або призовників.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що безпілотники допоможуть не втягнути Україну в позиційну війну, в якій у неї переваг немає.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].