Кроки для спеціалістів. «U-LEAD з Європою» навчатиме місцеві органи влади управлінню комунальним майном
U-LEAD з Європою

Кроки для спеціалістів. «U-LEAD з Європою» навчатиме місцеві органи влади управлінню комунальним майном

Освітній курс враховує особливості воєнного стану

Кроки для спеціалістів. «U-LEAD з Європою» навчатиме місцеві органи влади управлінню комунальним майном

Проєкт «U-LEAD з Європою» анонсував Навчальну програму, розраховану на органи місцевого самоврядування, що стосується чи не найбільш гострої проблеми сьогодення – управління комунальним майном. Програма має на меті не лише поширення знань, а й стимулювання співпраці між представниками різних регіонів України.

Онлайн-навчання триватиме 8 тижнів і міститиме семінари, тренінги та практичні заняття для фахівців, відповідальних за управління комунальним майном.

Тематика курсу стосується як правових питань, так і економічної ефективності й оптимального використання інструментів, передбачених у законодавстві. Наприклад, учасники програми зможуть з’ясувати, коли краще використовувати оренду, а коли приватизацію, особливості передачі майна в оперативне управління та господарське відання, а також які контрольні повноваження мають органи місцевого самоврядування у сфері управління комунальним майном.

Навчальний курс також враховує особливості управління комунальним майном в умовах воєнного стану.

Перша інформаційна зустріч відбудеться 13 лютого, а сама навчальна програма стартує 29 лютого.

Всі деталі – на сайті U-LEAD з Європою за посиланням.

Торік програма «U-LEAD з Європою» започаткувала мережу з обміну досвідом із питань створення спільних комунальних підприємств. «Така мережа – можливість пройти повний шлях створення спільного комунального підприємства, починаючи від обговорення ініціативи, розробки спільних установчих документів, а також моделювання фінансових планів спільних КП з метою забезпечення їхньої ефективної діяльності та прибутковості», – інформує U-LEAD.

Програма «U-LEAD з Європою» робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян. В її рамках діють, зокрема, курси з поліпшення якості надання адмінпослуг для населення, з розробки та впровадження громадських бюджетів тощо, а також надаються консультації з актуальних для місцевого самоврядування питань. Дії програми спрямовані на посилення спроможності громад в Україні.

Нагадаємо: «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами: Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією – для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. «U-LEAD з Європою» ставить собі за мету 2024 року допомогти громадам напрацювати 25 якісних проєктів із розвитку, які будуть профінансовані в рамках програми.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло