Річний дохід OpenAI перевищив 2 млрд доларів – FT

Річний дохід OpenAI перевищив 2 млрд доларів – FT

У компанії вважають, що можуть більш ніж подвоїти цей показник у 2025 році

Річний дохід OpenAI перевищив 2 млрд доларів – FT
Фото: Shutterstock

Доходи компанії OpenAI, що створила ChatGPT, перевищили  2 млрд доларів у річному обчисленні.

Про це пише Financial Times з посиланням на двох співрозмовників, знайомих з фінансами компанії.

Зазначається, що річний показник доходу досягнув такої позначки у грудні 2023 року.

У компанії, яку підтримує Microsoft, вважають, що можуть більш ніж подвоїти цей показник у 2025 році, завдяки великому інтересу з боку бізнес-клієнтів, які прагнуть використовувати технологію OpenAI для впровадження інструментів ШІ у бізнес-процеси.

Стрімке зростання дозволило OpenAI потрапити до числа небагатьох компаній Кремнієвої долини, серед яких Google і Meta, що досягли доходу в $1 млрд за десять років з моменту заснування.

Бекграунд. OpenAI була заснована як некомерційна дослідницька лабораторія ШІ у 2015 році, але стала комерційним гігантом після того, як у 2020 році створила бізнес-підрозділ. За даними видання The Information, ще в жовтні минулого року її річний дохід становив $1,3 млрд, але темпи зростання продажів продовжують прискорюватися.

Генеральний директор OpenAI Сем Альтман веде переговори з інвесторами, зокрема з Об'єднаних Арабських Еміратів, з метою залучення фінансування для розширення світового потенціалу виробництва чипів і розвитку можливостей штучного інтелекту.

Під час переговорів Альтман висловлює ідею про партнерство між OpenAI, інвесторами, виробниками мікросхем і постачальниками електроенергії. Вони спільно інвестуватимуть кошти в будівництво ливарних заводів, якими потім управлятимуть виробники мікросхем.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло