У «Будинку доброчесності» cтартували навчання
U-LEAD з Європою

У «Будинку доброчесності» cтартували навчання

1500 представників місцевої влади вивчають правила етичної поведінки

У «Будинку доброчесності» cтартували навчання

Вчора, 13 лютого, стартував навчальний проєкт з етичної поведінки для органів місцевого самоврядування реалізує організація RMTeam за всебічної підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та в партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. Навчання проходить в рамках ініціативи «Будинок Доброчесності».

Про це повідомила U-LEAD на своєму офіційному сайті.

За її інформацією, у проєкті бере участь майже 1500 учасників – представників місцевої влади. Серед них – представники й представниці громад, державних установ та підприємств національного та регіонального рівнів, антикорупційні уповноважені.

Мета проєкту – допомога державним інституціям в розбудові ціннісних управлінських систем, де доброчесність є ключовим засадничим елементом діяльності, а навички та знання з антикорупції – одним з інструментів досягнення стратегічних цілей інституцій на всіх рівнях, – зазначає директорка RMTeam в Україні Маріам Симонова.

Перший блок навчальних заходів містив теоретичний модуль курсу «Правила етичної поведінки публічних службовців і службовиць та посадових осіб ОМС» в форматі онлайн в рамках проєкту «Будинок Доброчесності». Наступний теоретичний модуль відбудеться 15 лютого на тему «Впровадження принципів доброчесності в роботі державних органів, підприємств, установ, організацій, та ОМС».

Нагадаємо, розроблена в рамках проєкту «Будинок Доброчесності» навчальна екосистема передбачає онлайн та офлайн освітні можливості, дослідницький інструментарій та спільноту практиків. Усі курси враховують аспекти інтеграції до ЄС та ОЕСР. Серед тематики освітніх заходів: антикорупція прямого та непрямого впливу, доброчесність у плануванні на рівні систем та у формуванні політик, а також доказова антикорупційна політика.

Результатами проєкту мають стати підвищення обізнаності публічних службовців щодо доброчесності, ефективного та результативного врядування, а також створення стимулів застосовувати ці інструменти. Крім того на виході очікується створення самоврядної та інклюзивної спільноти практиків.

Як повідомлялося, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло