У «Будинку доброчесності» cтартували навчання
1500 представників місцевої влади вивчають правила етичної поведінки

Вчора, 13 лютого, стартував навчальний проєкт з етичної поведінки для органів місцевого самоврядування реалізує організація RMTeam за всебічної підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та в партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. Навчання проходить в рамках ініціативи «Будинок Доброчесності».
Про це повідомила U-LEAD на своєму офіційному сайті.
За її інформацією, у проєкті бере участь майже 1500 учасників – представників місцевої влади. Серед них – представники й представниці громад, державних установ та підприємств національного та регіонального рівнів, антикорупційні уповноважені.
Мета проєкту – допомога державним інституціям в розбудові ціннісних управлінських систем, де доброчесність є ключовим засадничим елементом діяльності, а навички та знання з антикорупції – одним з інструментів досягнення стратегічних цілей інституцій на всіх рівнях, – зазначає директорка RMTeam в Україні Маріам Симонова.
Перший блок навчальних заходів містив теоретичний модуль курсу «Правила етичної поведінки публічних службовців і службовиць та посадових осіб ОМС» в форматі онлайн в рамках проєкту «Будинок Доброчесності». Наступний теоретичний модуль відбудеться 15 лютого на тему «Впровадження принципів доброчесності в роботі державних органів, підприємств, установ, організацій, та ОМС».
Нагадаємо, розроблена в рамках проєкту «Будинок Доброчесності» навчальна екосистема передбачає онлайн та офлайн освітні можливості, дослідницький інструментарій та спільноту практиків. Усі курси враховують аспекти інтеграції до ЄС та ОЕСР. Серед тематики освітніх заходів: антикорупція прямого та непрямого впливу, доброчесність у плануванні на рівні систем та у формуванні політик, а також доказова антикорупційна політика.
Результатами проєкту мають стати підвищення обізнаності публічних службовців щодо доброчесності, ефективного та результативного врядування, а також створення стимулів застосовувати ці інструменти. Крім того на виході очікується створення самоврядної та інклюзивної спільноти практиків.
Як повідомлялося, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].