Данія побудує в Україні містечка для психологічного відновлення дітей-сиріт – Мінекономіки

Данія побудує в Україні містечка для психологічного відновлення дітей-сиріт – Мінекономіки

Містечка зведуть у трьох пілотних українських містах та інтегрують у їх громади

Данія побудує в Україні містечка для психологічного відновлення дітей-сиріт – Мінекономіки
Фото: Мінекономіки

Данія у межах проєкту «Простори для життя дітей» планує побудувати в Україні містечка для психологічного відновлення дітей, які позбавлені батьківського піклування. Реалізація проєкту розрахована на чотири роки.

Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Уточнюється, що містечка зведуть у трьох пілотних українських містах та інтегрують у їхні громади. Наразі тривають перемовини між данською стороною та місцевими органами влади громад.

«Сьогодні підтримка українських дітей, які страждають від війни, вкрай важлива. Понад 27 000 дітей живуть в інституціях і потребують родини й нового дому. Тож ми щиро вдячні Данії за цей важливий гуманітарний проєкт», – сказала міністерка економіки Юлія Свириденко.

За її словами, всі будиночки зведуть із використанням будівельних матеріалів українського виробництва, тому українські компанії активно залучатимуть до проєкту.

Наголошується, що проєкт передбачає надання дітям комплексних допоміжних послуг, щодо підтримки ментального здоровʼя. Окрім цього, заплановано облаштування соціальних просторів, рекреаційних зон, користуватися якими будуть як мешканці комплексу, так й інші мешканці громад.

У міністерстві додали, що проєкт також передбачає спорудження бомбосховищ. Усі споруди згодом передадуть місцевим громадам.

«Особливістю проєкту є екологічність. Концепція передбачає спорудження житла зі значним скороченням викидів CO2 з дотриманням кількох ключових принципів: житло має бути здоровим, адаптивним, простим, сучасним та масштабованим», – наголосили в Мінекономіки.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що на Житомирщині з'являться 12 просторів психологічної підтримки.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло