Після початку широкомасштабного вторгнення тайванська компанія Acer збільшила свою частку на українському ринку до 20%
Основним бізнесом компанії в Україні залишаються ноутбуки, особливо для геймерів, зокрема лінійки Nitro та Predator. Також в Україні Acer займає провідні позиції на ринку проєкторів та моніторів
Тайванський виробник комп’ютерів Acer збільшив свою частку на українському ринку до 20% під час війни. Загалом, Україна знаходиться серед топ-10 до топ-15 країн у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки.
Про це розповів президент компанії в регіоні EMEA Еммануель Фромонт.
Регіон EMEA (Європа, Близький Схід та Африка) традиційно становить близько третини ПК-бізнесу Acer, але за чотири роки ця частка зменшилася з 34% до 24%.
Фромонт зазначив, що на початку війни Acer вирішила залишитися в Україні та зберегти команду. Перші пів року показали стійкість українського бізнесу, а партнери компанії продовжували працювати. Компанія також надала техніку школам та організаціям на суму близько 8 млн грн.
Україна займала місце між 10-ю та 15-ю позиціями ще до війни, а зараз її позиції ще зміцнилися. Acer вирішила, що країна вистоїть, тому не скорочувала команду та тісно співпрацювала з місцевими постачальниками, змінюючи умови оплати, щоб підтримати їх. За два роки частка Acer на українському ринку зросла до 20%, що більше, ніж до війни.
Основний бізнес Acer в Україні складають ноутбуки, особливо геймерські моделі лінійок Nitro та Predator. Компанія також займає провідні позиції на ринку проєкторів та моніторів. У 2023 році Acer почала поставляти в Україну електросамокати, а цього року додала електровелосипеди.
Фромонт зазначив, що компанія виходить на ринок акумуляторів і самокатів, які вже доступні в Україні раніше, ніж у деяких інших великих країнах. Вони бачать великі можливості в комерційному секторі.
Щодо відкриття лінії збірки чи R&D-центру в Україні, Фромонт вважає це нереалістичним через складнощі з ввезенням запчастин. Проте компанія має працівників в Україні, які підтримують бізнес на Близькому Сході, в Казахстані та Туреччині, використовуючи свої знання та навички.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що тайванський виробник електроніки Acer вирішив призупинити свій бізнес на росії. Крім того, японська Komatsu, світовий лідер з виробництва будівельної та гірничої техніки, також йде з росії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].