Канада надішле Україні двигуни для ракет «повітря-земля» та дистанційні бойові модулі

Канада надішле Україні двигуни для ракет «повітря-земля» та дистанційні бойові модулі

Крім того, Україна отримає від Канади 130 тисяч патронів, 900 дронів, бронемашин підтримки і 10 морських катерів

Канада надішле Україні двигуни для ракет «повітря-земля» та дистанційні бойові модулі
фото Твіттер @SecDef

Канада надішле Україні 2300 двигунів від ракет CRV7, дистанційні бойові модулі, дрони та морські катери. Про це заявив міністр Білл Блер сказав на сьогоднішній зустрічі союзників України у форматі «Рамштайн».

Джерело. Про це йдеться в офіційному звіті канадського міністерства оборони, на який посилається ВВС.

У прес-релізі міністерства йдеться про те, що ці 2300 ракетних двигунів – це перша партія зі знятих з озброєння двигунів, про які попросила сама Україна.

Це двигуни для маленьких, кілька сантиметрів завдовжки, ракет «повітря-земля», тобто таких ракет, якими можна бити з літака (або вертольота) по наземних цілях. Останні кілька місяців, як пише міністерство, фахівці тестували списані двигуни.

Союзники України підтвердили на зустрічі контактної групи «Рамштайн» і перед нею, що намагатимуться передати Україні перші літаки F-16 вже цього літа.

Крім ракетних двигунів, згідно з прес-релізом міністерства, Канада передасть Україні 29 бойових модулів Nanuk.

Це дистанційно керовані модулі, що встановлюються на різну бойову техніку. У них можна встановлювати легкі чи великокаліберні кулемети, а також автоматичні гранатомети.

Крім того, міністр оборони Канади на зустрічі повідомив, що Україна отримає від Канади 130 тисяч патронів для стрілецької зброї, а також підтвердив плани передачі техніки, про яку було оголошено раніше, а саме про 900 дронів, бронемашин підтримки і десять морських багатоцільових катерів.

Бекграунд. Нагадаємо, перед зустріччю міністрів оборони країн НАТО канадський міністр Білл Блер повідомив, що Канада передасть Україні пакет військової допомоги, який містить 2300 ракет CRV7, бронемашини, набої та системи дистанційного керування.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло