В Україні за пів року з'явилося понад 18 000 нових компаній, більшість з них – ТОВ

В Україні за пів року з'явилося понад 18 000 нових компаній, більшість з них – ТОВ

Київ, Львів та Дніпро стали лідерами за кількістю нових підприємств у 2024 році

В Україні за пів року з'явилося понад 18 000 нових компаній, більшість з них – ТОВ
Фото: depositphotos

За перші шість місяців 2024 року в Україні з’явилося понад 18 000 нових компаній.

Про це свідчать дані з Єдиного державного реєстру, які наводить Опендатабот.

Найбільше серед новостворених підприємств товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та громадських організацій.

Так, майже 70% (або близько 12 000) з усіх нових компаній – це ТОВ. Громадські організації на другому місці: їх створили понад 1700 (майже 10%). Трійку лідерів замикають благодійні організації, яких зареєстровано 1100 (приблизно 6,5%).

На нові фермерські господарства та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) припадає менша частка – 2,9% та 2,4% відповідно.

Київ став лідером за кількістю нових компаній – тут зареєстрували 5600 (31% від загальної кількості). На другому місці – Львівська область із 1500 нових підприємств (8,2%), а третє місце посіла Дніпропетровська область із 1400 нових компаній (7,9%).

Бекграунд. Раніше Mind публікував добірку програм та грантів, на які можуть претендувати українські підприємці.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло