ФГВФО виставив на аукціон пул активів банку «Конкорд»
Торги заплановано на 3 вересня, стартова ціна лоту становить 66,7 млн грн

Фонд гарантування вкладів оголосив про аукціон із продажу пулу активів банку «Конкорд», який відбудеться 3 вересня 2024 року в системі «Prozorro.Продажі».
Про це йдеться в повідомленні ФГВФО.
До лот увійшли права вимоги за 4172 кредитними договорами з фізичними особами та дебіторська заборгованість. Переважна частина кредитів у пулі є беззаставними, за винятком одного, забезпеченням якого виступають медичне обладнання та меблі.
Приблизно 35% портфелю (згідно із сумою заборгованості) мають прострочку платежу до одного року, решта – понад рік. Всі кредити та дебіторська заборгованість номіновані в національній валюті.
Початкова ціна лота становить 66,7 млн грн. Згідно з повідомленням, виручені від продажу кошти будуть використані для погашення зобов’язань кредиторів банку «Конкорд».
Бекграунд. Раніше Mind писав, що 5 вересня 2024 року в системі «Prozorro.Продажі» оголошено повторний аукціон із продажу активів АТ «Банк «Фінанси та кредит», ліквідацію якого проводить Фонд гарантування вкладів. Лот містить права вимоги за 10 кредитними договорами, укладеними з підприємствами.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].