Китай купує більше мікросхем, ніж Південна Корея, Тайвань і США разом узяті – дослідження

Китай купує більше мікросхем, ніж Південна Корея, Тайвань і США разом узяті – дослідження

Пекін витратив рекордні $25 млрд на інструменти для виробництва мікросхем за перші шість місяців 2024 року

Китай купує більше мікросхем, ніж Південна Корея, Тайвань і США разом узяті – дослідження
Зображення згенеровано ШІ

У першому півріччі Китай витратив на обладнання для виробництва мікросхем більше, ніж Південна Корея, Тайвань та США разом узяті, намагаючись локалізувати постачання і знизити ризики подальших західних обмежень.

Про це пише Nikkei Asia, посилаючись на дані глобальної Асоціації виробників мікросхем SEMI.

Китай, який є найбільшим у світі ринком напівпровідникового обладнання, витратив рекордні $25 млрд на інструменти для виробництва мікросхем за перші шість місяців 2024 року, підтримуючи високий рівень витрат у липні.

Очікується, що загальні інвестиції за рік сягнуть $50 млрд, що зробить Китай найбільшим інвестором у будівництво нових заводів із виробництва мікросхем.

На тлі глобального економічного спаду Китай залишається єдиною країною, що продовжує збільшувати витрати на обладнання для виробництва мікросхем. Країна є найбільшим джерелом доходу для провідних постачальників обладнання для виробництва мікросхем. На Китай припадає 32%, 39% і 44% доходів американських компаній Applied Materials, Lam Research і KLA відповідно в їхніх останніх квартальних результатах.

Китайський ринок також є найважливішим для японського виробника інструментів для виробництва мікросхем №1, Tokyo Electron, який отримав 49,9% своїх доходів у ІІ кварталі від цієї країни, та нідерландської компанії ASML, яка заробила там 49% своїх доходів, згідно з розкриттям інформації компаній.

Невпинна купівельна активність Китаю допомогла підштовхнути капіталомісткість мікропроцесорної промисловості до рівня вище 15% протягом чотирьох років поспіль, починаючи з 2021 року. Капіталомісткість, як і світові продажі напівпровідників, є важливим показником балансу попиту і пропозиції в індустрії мікросхем.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що виробник чипів із Кремнієвої долини не зміг переконати інвесторів у стабільному майбутньому зростанні через виробничі труднощі, що призвело до падіння акцій.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло